Free Software Pact website in Latvian

De April MediaWiki
Aller à la navigationAller à la recherche

Laipni lūdzam atpakaļ pie Brīvās programmatūras pakta iniciatīvas![modifier]

Laipni lūdzam ATPAKAĻ
pie Brīvās programmatūras pakta iniciatīvas!

Eiropas Parlamenta vēlēšanas notiks 2014. gada maijā. Šī kampaņa aicina ES pilsoņus sazināties ar kandidātiem un mudināt viņus parakstīt Brīvās programmatūras paktu.

2009. gadā šo paktu parakstīja 231 kandidāti 10 valstīs.

Uzlabosim rezultātu 2014. gadā!

Brīvās programmatūras pakts ir vienkāršs dokuments, ar kuru kandidāti var paziņot, ka viņi atbalsta brīvās programmatūras izstrādi un izmantošanu un aizsargās to no nelabvēlīgas likumdošanas. Šis pakts arī palīdz pilsoņiem, kuri novērtē brīvo programmatūru, izglītot kandidātus par tās nozīmīgumu un par iemesliem, kādēļ EP deputātiem vajadzētu aizstāvēt Eiropas brīvās programmatūras kopienu.

Vairāk par Brīvās programmatūras paktu[modifier]

Kādi ir Brīvās programmatūras pakta mērķi?

Brīvās programmatūras pakts ir vienkāršs dokuments, ar kuru kandidāti var paziņot, ka viņi atbalsta brīvās programmatūras izstrādi un izmantošanu un aizsargās to no nelabvēlīgas likumdošanas. Šis pakts arī palīdz pilsoņiem, kuri novērtē brīvo programmatūru, izglītot kandidātus par tās nozīmīgumu un par iemesliem, kādēļ EP deputātiem vajadzētu aizstāvēt Eiropas brīvās programmatūras kopienu.

Vai jums ir mazliet laika, lai palīdzētu?

Mēs meklējam cilvēkus, kas palīdzētu popularizēt paktu un iztulkot to visās Eiropas Savienības valodās. Wiki lapā ir saraksts ar visiem darbiem, kuros iespējams piedalīties. Jūs varat arī sazināties ar mums pa e-pastu: contact (a) freesoftwarepact.eu.

Tīmekļa vietne drīz būs pieejama arī citās valodās. Mēs meklējam tulkotājus -- lūdzu, sazinieties ar mums (contact (a) freesoftwarepact.eu), ja vēlaties palīdzēt.

Kāda ir Brīvās programmatūras pakta vēsture?

Pēdējo septiņu gadu laikā April, franču bezpeļņas organizācija, ir sadarbojusies ar Candidats.fr iniciatīvu, lai uzlabotu vēlēšanu kandidātu izpratni par brīvās programmatūras jautājumiem. Candidats.fr ir iesaistījusies visās Francijas prezidenta, parlamenta un pašvaldību vēlēšanās kopš 2007. gada, aicinot kandidātus parakstīt "Pacte du Logiciel Libre" (Brīvās programmatūras paktu).

2009. gadā April, Associazione per il software libero, Hispalinux un brīvprātīgie kopīgiem spēkiem veica pirmo Brīvās programmatūras pakta kampaņu Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Togad 231 kandidāti parakstīja šo paktu, un 44 no tiem tika ievēlēti.

Kampaņa ir iedvesmojusi arī citas iniciatīvas. Free Software Pledge (FACIL, Kvebeka) ir balstīta uz Candidats.fr iniciatīvu un darbojas kopš 2008. gada. Itālijā iepriekšējo gadu pašvaldību un valsts vēlēšanās iniciatīvu popularizēja Caro Candidato, bet Beļģijā -- Candidats.be.

Pievienojies mums![modifier]

Pievienojies mums!

Es gribu palīdzēt!

 • Mēs pašlaik uzlabojam kampaņas platformu, lai palīdzētu sazināties ar kandidātiem. Lai saņemtu ziņu, kad tā būs gatava, varat mums sekot vai pasūtīt jaunumu e-pastu.
 • Ir izveidots saraksts ar darbiem, kuros nepieciešama jūsu palīdzība. Mēs pašlaik meklējam cilvēkus, kas palīdzētu iztulkot paktu visās ES valstu valodās, un ir arī daudzas citas darāmas lietas.
 • Brīvās programmatūras pakts ir pieejams angļu valodā (wiki lapā var apskatīt pārējo valodu statusu). Jūs varat lejupielādēt paktu un sazināties ar saviem EP kandidātiem, lai lūgtu viņiem to parakstīt.
 • Pastāstiet citiem! Ir vajadzīgs, lai cilvēki zinātu par šo kampaņu, lai viņi mudinātu kandidātus parakstīt šo paktu un padarītu brīvo programmatūru par pirmsvēlēšanu debašu tēmu.
 • Tīmekļa vietne drīz būs pieejama citās valodās. Mēs meklējam tulkotājus -- ja varat palīdzēt, lūdzu, sazinieties ar mums (contact (a) freesoftwarepact.eu).


Es gribu uzturēt kontaktus

izmantojot e-pastu

 • pierakstieties, lai saņemtu jaunumus

izmantojot sociālos tīklus

 • Pump.io
 • Twitter

izmantojot RSS

 • RSS plūsma

Es gribu parakstīt![modifier]

Brīvās programmatūras pakts

Es gribu parakstīt!

Paktu var lejupielādēt PDF vai OpenDocument formātā.

Lai reģistrētu savu parakstu, lūdzu, aizpildiet paktu un nosūtiet to mums uz contact (a) freesoftwarepact.eu

Iztulkojiet Brīvās programmatūras paktu savā valodā

Mēs gribētu, lai Brīvās programmatūras pakts tiktu iztulkots pēc iespējas vairāk valodās. Varat paskatīties wiki, vai tulkojums jūsu valodā jau ir uzsākts, vai arī uzsākt jaunu tulkojumu!

Atbalsta dokumenti

Šeit atrodami divi atbalsta dokumenti, kurus publicējām 2009. gada kampaņai, lai īsi iepazīstinātu EP kandidātus ar brīvo programmatūru.

Kontakti[modifier]

Varat ar mums sazināties:

 • e-pasts : contact(a)freesoftwarepact.eu
 • Pump.io
 • Twitter @FreeSwPact (lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs tomēr dodam priekšroku brīvajam Pump.io; par problēmām ar Twitter lasiet vairāk Free Software Foundation tīmekļa vietnē)

Autori[modifier]

Attēli

 • Šīs tīmekļa vietnes CSS un dizaina attēli ir balstīti uz Nicolas Duval darba un licencēti ar GNU GPLv3 licenci
 • Sociālā tīkla piktogrammas šīs vietnes kājenē veidoja Nicholas Roach, un tās ir duāli licencētas ar MIT un GPL 3.0 licencēm
 • Eiropas Savienības karogs, kas redzams šajā vietnē, ir balstīts uz MPD01605 darba un ir pieejams ar CC by SA 2.0 licenci

Fonti

 • Tex Gyre Heros fonta autortiesību turētāji ir B. Jackowski un J.M. Nowacki ar GUST Font licenci

Juridiskā informācija[modifier]

Ja vien nav norādīts citādi, šīs vietnes autortiesību turētājs ir April, un vietne ir licencēta ar LAL 1.3 vai vēlākas versijas un CC-BY-SA 2.0 vai vēlākas versijas licencēm.


Vajadzīgs tulkojums![modifier]

__Šī valoda pagaidām nav atbalstīta šajā vietnē.__

Lūdzu, palīdziet iztulkot šo paktu, ja tas vēl nav izdarīts.

Ja vēlaties palīdzēt iztulkot šo vietni savā valodā, lūdzu, rakstiet e-pastu contact(at)freesoftwarepact.eu, norādot, kurā valodā vēlaties tulkot.


Added texts[modifier]

Es esmu kandidāts un gribu parakstīt Brīvās programmatūras paktu

Parakstīt


Es esmu pilsonis un gribu atbalstīt brīvo programmatūru

Atbalstīt


Parakstiet Brīvās programmatūras lietošanas deklarāciju! Es paziņoju, ka lietoju brīvo programmatūru un vēlos, lai

  likumdevēji ņemtu vērā brīvās programmatūras autoru un lietotāju tiesības
  valsts un pašvaldību iestādes veicinātu brīvās programmatūras lietošanu, izstrādi un izplatīšanu

Jūsu paraksts ir ļoti svarīgs, lai panāktu izmaiņas!

Brīvās programmas lietošanas deklarācija palīdz parādīt kandidātiem, ka Eiropas Savienības pilsoņiem brīvā programmatūra ir svarīga. Jo vairāk parakstu mēs savāksim, jo vairāk kandidātu varētu parakstīt Brīvās programmatūras paktu. Lūdzu, parakstiet šo deklarāciju un padodiet ziņu saviem draugiem!

Brīvās programmas lietošanas deklarāciju kopš 2007. gada piedāvā franču iniciatīva Candidats.fr, un to ir parakstījuši vairāk kā 18 000 cilvēku. Tās oriģināls (franču valodā) atrodams vietnē candidats.fr.


Ir dažādi veidi, kā atbalstīt mūs un palīdzēt brīvajai programmatūrai Eiropā. Jūs varat parakstīt lietošanas deklarāciju, apliecinot savu gribu, lai likumdevēji un administrācija ņemtu vērā brīvo programmatūru; jūs varat sazināties ar Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem un mudināt viņus parakstīt Brīvās programmatūras paktu; jūs varat popularizēt kampaņu sociālajos tīklos vai ar reklāmkarogiem.


Brīvās programmatūras pakts ir projekts, ko īsteno April

Ar šo organizāciju atbalstu


Es gribu izvietot reklāmkarogus savā tīmekļa vietnē

Šeit ir daži reklāmkarogu paraugi. Visus pieejamos variantus var atrast tiem atvēlētajā lapā. Tiem visiem ir brīva licence, tāpēc varat droši tos izmantot vai modificēt.

Declaration page[modifier]

Already {x} signatories in {y} countries! Jau {x} parakstītāji {y} valstīs!
I declare using Free Software and that I want
  Free Software authors' and users' rights to be taken into consideration by the legislator
  the use, production and distribution of Free Software to be encouraged by public service

Your signature means a lot to change things!

Es paziņoju, ka lietoju brīvo programmatūru un vēlos, lai
 likumdevēji ņemtu vērā brīvās programmatūras autoru un lietotāju tiesības
 valsts un pašvaldību iestādes veicinātu brīvās programmatūras lietošanu, izstrādi un izplatīšanu

Jūsu paraksts ir ļoti svarīgs, lai panāktu izmaiņas!

Enter e-mail Ievadiet e-pasta adresi
Validate my signature Validēt manu parakstu

Why should I sign?

Free Software users, individuals as well as organizations are invited to sign this Free Software usage declaration.

Signing this declaration is a way to show the importance that every one of us pays to Free Software and our demand that Free Software users' and developers' rights are taken into consideration by the legislator and that the use, production and distribution of Free Software are encouraged by public service.

It is also a way to incitate candidates to sign the Free Software Pact, by clearly bringing in evidence the number of people caring about Free Software and digital freedoms in the digital era.

This usage declaration has been proposed since 2007 by the French initiative Candidats.fr and has been signed by over 18 000 persons! To check it out, see the candidats.fr website.

Kāpēc parakstīt?

Brīvās programmatūras lietotāji — gan fiziskas personas, gan juridiskas personas — tiek aicināti parakstīt Brīvās programmatūras lietošanas deklarāciju.

Parakstot šo deklarāciju, var parādīt, cik svarīga katram no mums ir brīvā programmatūra un tas, lai likumdevēji ņemtu vērā tās autoru un lietotāju tiesības, bet valsts un pašvaldību iestādes atbalstītu tās lietošanu, izstrādi un izplatīšanu.

Šis ir arī veids, kā aicināt EP kandidātus parakstīt Brīvās programmatūras paktu, parādot, cik daudz cilvēkiem rūp brīvās programmatūras pakts un digitālā brīvība šajā digitālajā ērā.

Brīvās programmatūras lietošanas deklarāciju kopš 2007. gada piedāvā franču iniciatīva Candidats.fr, un to ir parakstījuši vairāk kā 18 000 cilvēku. Tās oriģināls atrodams vietnē candidats.fr.

Latest signatories Jaunākie parakstītāji
{n} minutes ago Pirms {n} minūtēm
{n} hours ago Pirms {n} stundām
See all signatures Apskatīt visus parakstus
Other Citi
Banners! Reklāmkarogi
Change the visibility of your signature Izmainīt sava paraksta redzamību
Cancel your signature Atcelt savu parakstu

Footer[modifier]

Follow us Seko
Powered by April Nodrošina April
Latest news Jaunumi
Newsletter Jaunumu vēstule
Signatories Parakstītāji
Subscribe to newsletter by entering your email address. You will be redirected to a confirmation form. Pierakstieties, lai saņemtu jaunumus, ievadot e-pasta adresi. Jūs tiksit pārvirzīti uz apstiprināšanas formu.
Email E-pasts
Get Updates Saņemt jaunumus
More... Vairāk...